"Get information and do business"
:Follow us
Follow us on Facebook Follow us on Twitter Follow us on Linkedin Follow us on Google+

Společnost Energo Pro Georgia, náležící do české skupiny Energo Pro, postaví v Gruzii dvě nové vodní elektrárny o celkovém výkonu 41,2 MW. Jejich výstavba má začít v roce 2010 a skončit o pět let později. Jedná se o investici v odhadované výši 92 milionů eur (2,45 miliardy Kč).

Latest International News in čeština

Dotace z Operačního programu Životní prostředí

Státní fond životního prostředí (SFŽP) přijímá do konce června žádosti o poskytnutí dotace z Operačního programu Životní prostředí (OPŽP) na využití obnovitelných zdrojů a úspory energie. O dotaci se mohou hlásit nepodnikatelské subjekty, tedy například obce a města. Mezi úspěšné uchazeče chce SFŽP rozdělit až 5 miliard Kč.

Posílení pozice Rakouska jako hospodářské lokality

Pozici Rakouska jako hospodářské lokality by měly v nadcházejících letech posílit dva balíčky vládních opatření k oživení hospodářství. Velký potenciál pro investování nesou obory, zabývající se obnovitelnými energiemi. V tomto segmentu by mělo do roku 2020 v Rakousku vzniknout až 100 tisíc nových pracovních míst.

Stimulační balík na oživení investic do obnovitelných energií

Spojené státy připravují stimulační balík přibližně ve výši 80 miliard USD na znovuoživení investic do obnovitelné energie. Mnoho firem v USA i v Evropě se chce podílet na této akci. Stimulační balík je podle prezidenta firmy Enel Green Power Francesca Starace velkým podnětem k investování.

Aktuální publikace

There are no publications available.

Upcoming Events

There are no events available.
Fe
Zavřít x

This site in other countries